Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 پرفروش‌ترین بازی آمریکا در سال 2022 بود و پس از آن Splatoon 3 در ژاپن قرار گرفت.


2022 رو به پایان است. بنابراین، در هفته‌های آتی، به ۱۲ ماه گذشته نگاه خواهیم کرد و بررسی خواهیم کرد که صنعت بازی در چند جبهه چگونه عمل کرده است. برای این منظور، GamesIndustry خلاصه‌ای سالانه منتشر می‌کند که در میان بسیاری از آمارهای جالب دیگر، پرفروش‌ترین بازی‌ها در سه منطقه اصلی ایالات متحده، بریتانیا و ژاپن را نشان می‌دهد (با احترام: داده‌های فروش گروه NPD، Gfk، و فامیتسو، به ترتیب).

در ایالات متحده، Call of Duty: Modern Warfare 2 پرفروش ترین بازی سال بود که در این مرحله نباید کسی را شگفت زده کند. شوتر در بریتانیا نیز عملکرد خوبی داشت و در جایگاه دوم قرار گرفت. بازی با رتبه برتر بریتانیا برای کسی مانند بازی قبلی خود شوکه کننده نیست. FIFA23 در آن سال پرفروش ترین بازی منطقه بود. همچنین در ایالات متحده در رتبه 9 قرار گرفت.

از سوی دیگر، در ژاپن، اسپلتون 3 پس از عرضه گسترده بازی در منطقه، انتظار می رفت.حتی موفق به فروش بیشتر شد پوکمون اسکارلت ویولت چه زمانی Pokemon Legends: Arceus، آنها به ترتیب دوم و سوم شدند.هر دو پوکمون بازی ها همچنین فروش بالایی در ایالات متحده و بریتانیا به ثبت رساندند. افسانه در ایالات متحده و بریتانیا به ترتیب به شماره 6 و 3 رسید. قرمز و بنفش در منطقه هفتم و پنجم شد.

Lego Star Wars: Skywalker Saga, در همین حال، در ایالات متحده به شماره 4 و در بریتانیا به شماره 6 رسید. افق غرب ممنوع همچنین عملکرد خوبی داشت و به شماره 4 در بریتانیا و شماره 8 در ایالات متحده رسید. بعد، حلقه بزرگ، رتبه دوم در ایالات متحده، دهم در ژاپن و بریتانیا. خدای جنگ راگناروک رتبه 5 در ایالات متحده، 8 در انگلستان.

می توانید نمودار کامل را در زیر بررسی کنید.

خیرماانگلستانژاپن
1.Call of Duty: Modern Warfare 2FIFA23اسپلتون 3
2.حلقه بزرگCall of Duty: Modern Warfare 2پوکمون اسکارلت ویولت
3.Madden NFL 23Pokemon Legends: ArceusPokemon Legends: Arceus
چهارLEGO Star Wars: The Skywalker Sagaافق غرب ممنوعکربی و سرزمین فراموش شده
پنج.خدای جنگ راگناروکپوکمون اسکارلت ویولتنینتندو سوییچ ورزشی
6.Pokemon Legends: ArceusLEGO Star Wars: The Skywalker SagaMario Kart 8 Deluxe
7.پوکمون اسکارلت ویولتMario Kart 8 DeluxeMinecraft: Nintendo Switch Edition
8.افق غرب ممنوعخدای جنگ راگناروکسوپراستارهای پارتی ماریو
9.FIFA23نینتندو سوییچ ورزشیSuper Smash Bros. Ultimate
ده.MLB The Show 22حلقه بزرگحلقه بزرگنویسنده: Shubhankar Parijat