Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 دارای شخصیت های نوجوان در آپدیت میان فصل هستند.


برنامه تلویزیون پسر ها تقاطع با Call of Duty: Modern Warfare 2 و Call of Duty: Warzone 2 یک نسخه کمیکال از شخصیت را به بازی معرفی کنید.طبق اعلام، Black Noir، Homelander و Starlight خواهند بود پسر ها آمدن به Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 به عنوان بخشی از آپدیت میان فصل که برای 12 جولای برنامه ریزی شده است.

هر کاراکتر به عنوان بخشی از Operator Bundle خود در دسترس خواهد بود. Starlight اولین شخصیتی است که در تاریخ 12 جولای وارد بازی می شود و پس از آن Homelander در 16 جولای و Black Noir در 20 جولای وارد بازی می شوند. هر بسته اپراتور 2400 امتیاز COD هزینه دارد و شامل Weapon Charms و Loading است. صفحه نمایش، نشان و برچسب سلاح.

به روز رسانی های میان فصل ویژگی های دیگری را نیز اضافه خواهند کرد. Call of Duty: Modern Warfare 2 و Call of Duty: Warzone 2، امکان بازی Battle Royale با Vondel، اردوگاه های کار اجباری جدید و سایر ویژگی ها مانند Occupation Scans و بازگشت قراردادهای Signal Intelligence.

Call of Duty: Modern Warfare 2 و Call of Duty: Warzone 2 در رایانه های شخصی، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S موجود است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *