بازی رومیزی به بازی Call of Duty می آید


Publisher Activision با Arcane Wonders، Genuine Entertainment و Evolution همکاری می کند تا یک بازی رومیزی بر اساس . ندای وظیفهعنوان مناسب Call of Duty: بازی تخته ای، این بازی رومیزی قرار است در سال 2024 وارد فروشگاه ها شود و در پاییز 2023 برای پیش خرید در Kickstarter در دسترس خواهد بود.

Call of Duty: بازی تخته ای این یک بازی استراتژیک خواهد بود. بازیکنان می‌توانند نقش سربازان نخبه را بر عهده بگیرند و در نقشه‌هایی که قبلاً منتشر شده‌اند با یکدیگر بجنگند. ندای وظیفه حق امتیاز. این بازی همچنین شامل اجزایی مانند شخصیت های نمادین Call of Duty و مینیاتورهای اسلحه است. قابلیت پخش مجدد توسط سناریوهای مختلف و حالت های گیم پلی موجود کنترل می شود.

طراح بازی برایان پوپ به Polygon گفت: Call of Duty: بازی تخته ای این ویژگی بازیکنانی است که به طور مخفیانه حرکات خود را برنامه ریزی می کنند و آنها را به طور همزمان روی نقشه حل می کنند. بازی خطوط رنگی را بر روی نقشه نشان می دهد که نشان دهنده خط دید برای تأکید بر استراتژی است.

Call of Duty: بازی تخته ای با قیمت 50 دلار راه اندازی می شود و محتوای اضافی مانند شخصیت های جدید، سلاح ها، نقشه ها و حالت هایی مانند زامبی ها و کمپین های تعاونی را از طریق برنامه های توسعه ای که بعداً منتشر می شود، بدست می آورد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید