بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War در زمان راه اندازی – Rumor – در Game Pass در دسترس خواهد بود


چندین ماه از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت می گذرد، حتی زمانی که کاتالوگ عناوین این بلیزارد شروع به مهاجرت به Game Pass کرده است. دیابلو 4 همه چیز از ماه مارس شروع شد، اما حقیقت هنوز مشخص نیست. ندای وظیفه به خصوص به احتمال زیاد دنبال می شود. البته اکنون گزارش شده که به زودی جزئیات مشخصی در این زمینه به صورت رسمی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

وال استریت ژورنال در گزارشی که به تازگی منتشر کرده است، گفته است که امسال ندای وظیفه این بازی در زمان عرضه از طریق Game Pass در دسترس خواهد بود. بر اساس این گزارش، این شرکت مطمئناً امیدوار است که این عنوان موفق به فروش شود، اما همچنین انتظار دارد تعداد مشترکان این سرویس به دلیل عواملی مانند: ندای وظیفه.

این گزارش همچنین ادعا می کند که مایکروسافت به طور رسمی انتشار Game Pass بازی را در نمایشگاه Xbox Games در ماه ژوئن تایید خواهد کرد. پیش از این، گزارش هایی مبنی بر برنامه ریزی این شرکت برای بازگرداندن کاتالوگ وجود داشت. ندای وظیفه عناوین Game Pass هم همینطور. بیشتر بدانید.

اوایل این ماه، سارا باند، رئیس ایکس‌باکس، تکرار کرد که همه بازی‌های شخص اول مایکروسافت، از جمله عناوین اکتیویژن، از روز اول بر روی Game Pass منتشر خواهند شد، اگرچه او به صراحت این را نگفته است. ندای وظیفه. جالب اینجاست که درزهای اخیر همچنین ادعا می کنند که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای معرفی سطوح جدید و افزایش قیمت Game Pass است.

طبق اطلاعات قبلی، امسال ندای وظیفه عنوان تبدیل به عنوان می شود Call of Duty: Black Ops Gulf War. گفته می شود که کمپین تک نفره که توسط Raven Software توسعه یافته است، کاملاً جهان باز است. گفته می شود این بازی در ماه اکتبر منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید