Call of Duty: Black Ops 6 برای همه حالت های بازی به اتصال اینترنت نیاز دارد


اکتیویژن: ندای وظیفه بازی، call of duty black ops 6برای همه حالت های بازی، از جمله کمپین تک نفره، به یک اتصال اینترنتی فعال نیاز دارد. این شرکت در یک پست اخیر در مورد نسخه های مختلف بازی، الزامات فقط آنلاین را فاش کرد.

“برای کاهش فضای ذخیره سازی کلی بازی بر روی هارد دیسک شما و در عین حال ارائه با کیفیت ترین تصاویر، ما این کار را انجام داده ایم call of duty black ops 6 این شرکت در پرسش‌های متداول بازی می‌نویسد: «همه حالت‌های بازی از جریان بافت استفاده می‌کنند. “این بدان معناست که برای انجام همه حالت‌های بازی، از جمله کمپین‌ها، به اتصال اینترنت مداوم نیاز دارید. اگر در کنسول هستید، برای انجام همه حالت‌های بازی، از جمله کمپین‌ها، به اتصال اینترنت مداوم نیاز دارید. همچنین می‌توانید پویش.

این شرکت همچنین در همان پرسش‌های متداول فاش کرد که بازی چند نفره تقسیم‌بندی شده روی نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود. call of duty black ops 6در همین حال، به دلیل نگرانی‌های مربوط به عملکرد، بازی چندنفره با صفحه نمایش تقسیم‌شده در نسخه‌های PS4 و Xbox One موجود نیست.

اخیراً یک تریلر از این بازی در نمایشگاه بازی Xbox منتشر شده است که در آن کمپینی که عمدتاً در طول جنگ خلیج فارس اتفاق می‌افتد را به نمایش می‌گذارد. همچنین جزئیات کمپین بازی به همراه اعلام تاریخ انتشار و توضیحات مفصلی از محتوای بازی فاش شد.

call of duty black ops 6 در 25 اکتبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد. همچنین در Game Pass در دسترس خواهد بود.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید