بازی Call of Duty: Black Ops 6 در همان روز بر روی Game Pass منتشر می شود که توسط تریلر جدید تایید شد.


مایکروسافت و اکتیویژن ندای وظیفه انتقال به Game Pass سوالی است که بسیاری در چند ماه گذشته بارها پرسیده اند، اما پس از پیشنهاد مایکروسافت، این شرکت گام بزرگی برای اطمینان از این امر برداشته است.پس از افشای اطلاعات و شایعات اخیر، مایکروسافت اعلام کرده است که در آینده است call of duty black ops 6 در زمان راه اندازی از طریق Game Pass در دسترس خواهد بود.

این کمپانی با انتشار تریلر لایو اکشن جدید، همین موضوع را تایید کرده است، پس از تیزر اخیری که نشان می‌دهد بازی در طول جنگ خلیج فارس روی می‌دهد. تریلرها رهبران جهان آن زمان را نشان می دهد که در مورد طرح داستان صحبت می کنند (معمولا عملیات سیاه مسائل زیادی در بازی وجود دارد، مانند یک جنگ بزرگ و زشت که در سایه ها در حالی که صلح در سطح باقی می ماند. آن را در زیر بررسی کنید.

call of duty black ops 6 انتظار می رود به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این بازی بشنوید، زیرا در تاریخ 9 ژوئن به طور کامل در سراسر جهان عرضه می شود. بر اساس اطلاعات فاش شده، این بازی بین نسلی خواهد بود. این بدان معناست که علاوه بر PS5، Xbox Series X/S و PC، برای PS4 و Xbox One نیز عرضه خواهد شد. طبق گزارش های قبلی، این بازی در ماه اکتبر منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید