همچنین شایعه شده است که بازی Call of Duty: Black Ops 6 برای PS4 و Xbox One نیز عرضه خواهد شد


اخیراً اکتیویژن و مایکروسافت call of duty black ops 6 پس از ماه‌ها افشاگری و گمانه‌زنی، تیراندازی اول شخص تا ماه آینده به طور کامل فاش نخواهد شد، اما به نظر می‌رسد برخی جزئیات در مورد راه‌اندازی آن پیش از موعد فاش شده است.

به خصوص، call of duty black ops 6 برنامه ریزی شده است که یک نسخه بین نسلی باشد. به نظر می‌رسد GameStop فهرستی برای پیش‌سفارش برای تیراندازی دارد که توسط یکی از کاربران Reddit به اشتراک گذاشته شده است (از طریق @charlieINTEL در توییتر). علاوه بر نسخه های PS5 و Xbox Series X/S، نسخه PS4 نیز در آن فهرست شده است. یک تصویر داخلی از لیست بک‌اندهای GameStop در زیر قابل مشاهده است.

جالب اینجاست که این تصویر توسط Insider Gaming نیز تایید شده است که ادعا می کند: call of duty black ops 6 در واقع این بازی برای Xbox One و PS4 نیز منتشر خواهد شد.

ندای وظیفه این برای این سری غیرمعمول نیست، زیرا بازی ها به طور مداوم به عنوان عناوین بین نسلی منتشر شده اند، اما در این مرحله، تقریباً چهار سال از نسل فعلی کنسول می گذرد، به ویژه جالب است که ببینیم برخی توسعه دهندگان چگونه انتظار داشتند که از نسل قبلی پشتیبانی کند. هنگامی که سخت افزار به درستی مورد استفاده قرار گیرد، ماشین ها از کار خارج می شوند.

در سراسر جهان منتشر شده است call of duty black ops 6 یک ارائه مستقیم اختصاصی بلافاصله پس از نمایشگاه Xbox Games در 9 ژوئن برنامه ریزی شده است. گفته می شود این بازی در ماه اکتبر منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید