تیزر Call of Duty: Black Ops 6 تنظیم جنگ خلیج فارس را تایید می کند


اکتیویژن تریلر جدیدی از عنوان اصلی بعدی خود منتشر کرد. ندای وظیفه حق امتیاز-call of duty black ops 6در تریلر، عملیات سیاه با نمایش تصاویر زنده از کلیپ هایی از برنامه های تلویزیونی مختلف آمریکا، بر تمایلات توطئه آمیز این فرنچایز تأکید کرد.

جالب اینجاست که در این تیزر چندین رهبر درگیری های بزرگ از جمله بیل کلینتون، جورج بوش پدر و صدام حسین حضور دارند. call of duty black ops 6 صحنه می تواند دهه 90 در طول جنگ خلیج فارس باشد، که با آنچه در چندین افشاگری قبلی ادعا شده بود مطابقت دارد. این تیزر همچنین به احتمال بازگشت فرانک وودز اشاره می کند و به این شخصیت در کلیپی از نمایش فرانک وودز اشاره می کند.

تریلر دیگه call of duty black ops 6این تریلر با عنوان “حقیقت دروغ می گوید” قرار است تا 18 ساعت دیگر منتشر شود و یک تریلر لایو اکشن خواهد بود. به نظر می رسد این بدان معناست که تمرکز بر داستان و شخصیت های بازی آینده خواهد بود تا گیم پلی.

اکتیویژن اعلام کرد call of duty black ops 6 اوایل این ماه منتشر شد. این بازی برای PC، PS5، Xbox Series X/S منتشر خواهد شد و شایعاتی مبنی بر عرضه آن برای PS4 و Xbox One نیز وجود دارد. این تیرانداز برای اکران جهانی در 9 ژوئن برنامه ریزی شده است.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید