بازی Call of Duty: Black Ops 6 بر روی Xbox Game Pass Core منتشر نخواهد شد


بالاخره مایکروسافت و اکتیویژن call of duty black ops 6محصول بزرگ بعدی Treyarch در این سری، The Elder Scrolls V: Skyrim، در روز عرضه در Game Pass در دسترس خواهد بود. این یک تغییر اساسی است و می تواند منجر به افزایش قیمت Game Pass شود. با این حال، طبق توییتی از Summer Game Fest و Geoff Keighley، تهیه کننده The Game Awards، به نظر می رسد که همه سطوح Game Pass یکسان نیستند.

مایکروسافت با کیتلی تایید کرد: عملیات سیاه 6 این در نسخه های کنسولی Game Pass، PC Game Pass و Game Pass Ultimate در دسترس خواهد بود. هیچ اشاره ای به Xbox Game Pass Core نشده است، بنابراین این امکان وجود ندارد که این عنوان در این سطح عرضه شود (مخصوصاً که کیگلی در توییت بعدی خود به قیمت آن اشاره می کند)، اما بعید است.بالاخره بلیزارد اینترتینمنت دیابلو 4 وقتی Core برای Game Pass در 28 مارس منتشر شد، از آن صرفنظر کردم.

call of duty black ops 6 تاریخ انتشار رسمی مشخص نشده است، اما شایعاتی مبنی بر اینکه در اواخر اکتبر خواهد بود وجود دارد. احتمالا برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد، اما انتظار می رود نسخه های PS4 و Xbox One نیز منتشر شوند. ما جزئیات بیشتری را در دایرکت اختصاصی در 9 ژوئن پس از نمایشگاه Xbox Games خواهیم داشت، پس با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید