بازی Call of Duty: Black Ops 6 به طور رسمی برای PS4 و PS5 منتشر شد


پس از لیست شدن در فروشگاه Xbox، Activision call of duty black ops 6 صفحه ای در PlayStation.com ایجاد شده است. این برای PS4 و PS5 مشخص شده است، که تقریباً گزارش هایی مبنی بر اینکه دنباله کنسول های نسل قبلی را نادیده نمی گیرد، تایید می کند.

این بازی در تاریخ 9 ژوئن در سرتاسر جهان منتشر شد (هیچ اشاره ای به Xbox Games Showcase یا یک Direct اختصاصی نشده بود)، اما در توضیحات آمده بود: «از درون شکار شد. عملیات سیاه 6به نظر می رسد که این سناریویی را نشان می دهد که در آن شخصیت اصلی و شخصیت های قدیمی مانند فرانک وودز گم می شوند.

این می‌تواند با محیط و داستان جنگ خلیج‌فارس بازی که گفته می‌شود پیامدهای جنگ سرد را دنبال می‌کند، مرتبط باشد. گفته می شود که این “روایت ظریف” در مورد جنگ خلیج فارس و نقش ایالات متحده ارائه می دهد. هر جهتی که باشد، بازیکنان احتمالاً می‌توانند انتظار سلاح‌های آینده‌نگر کمتری داشته باشند.

call of duty black ops 6 Treyarch می گوید که قرار است در اواخر اکتبر عرضه شود و به مدت دو سال تست شده است. منتظر تیزرهای لایو اکشن بیشتر باشید تا جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذاریم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید