بازی چند نفره Call of Duty: Black Ops 6 و زامبی ها در سطح پایه Xbox Game Pass گنجانده نشده است.


Game Pass مطمئناً بزرگترین نسخه تاریخ خواهد بود call of duty black ops 6 قرار است در روز عرضه در اکتبر سال جاری منتشر شود، اما به نظر می رسد که همه مشترکین نمی توانند همه آن را تجربه کنند. در یک پست طولانی وبلاگ، اکتیویژن جزئیاتی از عناصر بازی های تیراندازی اول شخص آینده را برای مشترکین Game Pass بسته به سطح خدماتی که در آن مشترک هستند، در دسترس قرار می دهد.

اول، همانطور که قبلاً گزارش دادیم، کسانی که Xbox Game Pass Core دارند به هیچ وجه نمی توانند به بازی دسترسی داشته باشند. در همین حال، کسانی که در سطح پایه Xbox Game Pass در Xbox One یا Xbox Series مشترک هستند، باید اشتراک Xbox Game Pass Core را خریداری کنند یا به Xbox Game Pass Ultimate ارتقا دهند.

در مورد آن، کسانی که مشترک Xbox Game Pass Ultimate و PC Game Pass هستند، به بازی کامل، از جمله کمپین تک نفره، چند نفره، زامبی ها و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت.

علاوه بر این، اگر قبلاً مشترک Xbox Game Pass، Xbox Game Pass Ultimate یا PC Game Pass شده اید، عملیات سیاه 6 هنگامی که در ماه اکتبر راه اندازی شد، دو مزیت پیش سفارش دریافت خواهید کرد: دسترسی زودهنگام به نسخه بتای باز و بسته اپراتور Woods.

call of duty black ops 6 این بازی در 25 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد. همه حالت‌های بازی، از جمله کمپین تک‌نفره، نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارند. در اینجا و اینجا درباره مولفه چند نفره بازی بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید