جزییات کمپین جدید فاش شد، «ندای وظیفه: بلک آپس 6» در 25 اکتبر منتشر خواهد شد.


Xbox Game Showcase به پایان می رسد، نرم افزار Treyarch و Raven call of duty black ops 6 منتشر شده در دایرکت اختصاصی. همانطور که در وبلاگ Call of Duty توضیح داده شده است، این کمپین توسط Raven Software رهبری می شود و پس از Black Ops Cold War با مشارکت Treyarch انجام می شود.

جالبه این عملیات سیاه 2، یک قهرمان جدید به نام تروی مارشال ظاهر می شود. فرانک وودز مجروح می شود و جین هارو، سرپرست سازمان سیا، به تیم ملحق می شود. پس از یک ماموریت ناموفق، تیم شورش می کند و متوجه می شود که دولت ایالات متحده توسط نیروهای سایه نفوذ کرده است. او نابغه تکنولوژی فلیکس نیومن و قاتل سواتی دوماس را به عنوان اعضای تیم جدید استخدام می کند و همچنین باید با هم تیمی سابق خود راسل آدلر روبرو شود.

Black Ops 6 تنوع ماموریت های بیشتری را ارائه می دهد، از جمله یک کازینو و یک قصر صحرایی در عراق. شما می توانید از روش های مختلفی انتخاب کنید، از مبادله و دستکاری گرفته تا درگیری با اسلحه. دشمنان نیز سازگار خواهند شد. همچنین می توانید پازل ها را قفل کنید، هک کنید و حل کنید. تجهیزاتی مانند RC-XD، همراه با تله‌های آرام‌بخش، تحریک آدرنالین برای تخلیه، چاقوهای خانگی، و اخلال‌گران بازمی‌گردند.

همچنین یک پایگاه جدید به نام Manor وجود دارد که بازیکنان می‌توانند اسرار جدیدی را کشف کنند، جلسات توجیهی ماموریت را دریافت کنند و در تمرین هدف شرکت کنند. تابلوهای شواهد بازگشته اند و به بازیکنان این امکان را می دهند تا قبل از برداشتن گام بعدی، شواهد را تجزیه و تحلیل کنند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

call of duty black ops 6 در 25 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Xbox One عرضه می شود. با جزئیات بیشتر شما را در جریان خواهیم گذاشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید