بر اساس لیست فروشگاه ایکس باکس، بازی Call of Duty: Black Ops 6 برای ایکس باکس وان عرضه می شود


Treyarch call of duty black ops 6 این بیلد منتشر شده است، اما تاریخ انتشار و پلتفرم‌ها مشخص نیست. شایعه شده است که مورد اول در اواخر اکتبر خواهد بود، اما دومی تا حدودی در لیست فروشگاه Xbox حل شده است. هر دو ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S لیست شده‌اند، که مطابق با شایعاتی است که برای کنسول‌های نسل قدیمی‌تر نیز عرضه خواهد شد.

در مورد گیم پلی بازی اطلاعات زیادی در دست نیست، اما عملیات سیاه 6 شایعات حاکی از آن است که این بازی دارای یک کمپین کاملاً جهان باز خواهد بود. گفته می‌شود که این داستان تفسیری «ریزان‌شده» از جنگ خلیج‌فارس و شرکت‌کنندگان در آن ارائه می‌کند. تریلر لایو اکشن اخیر رهبران سیاسی مختلف و دسیسه های پیرامون آنها را معرفی می کند که به نظر می رسد با شایعات مطابقت دارد.

call of duty black ops 6 این بازی در نمایشگاه ایکس‌باکس گیمز در تاریخ 9 ژوئن ساعت 10 صبح به وقت محلی رونمایی خواهد شد و پس از آن یک ارائه مستقیم با جزئیات بیشتر در مورد جنبه‌های مختلف ارائه خواهد شد. طبق توییت اخیر جف کیگلی تهیه کننده Summer Game Fest، این بازی در روز راه اندازی به Game Pass می آید، اما Game Pass Core ممکن است شامل نشود. مثل همیشه منتظر به روز رسانی در روزهای آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید