به گفته طراح بازی، بازی Call of Duty: Black Ops 6 به مدت دو سال مورد آزمایش قرار گرفت


پس از اینکه وب سایت تیزر “The Truth Lies” منتشر شد و طرفداران به سرعت لوگو و عنوان رسمی را دیدند، Activision رسما اعلام کرد. call of duty black ops 6 در حال توسعه. بعد از نمایشگاه Xbox Game Showcase در 9 ژوئن معرفی خواهد شد. [REDACTED] ویترین. اگرچه این اعلام به طور ناگهانی منتشر شد، اما Black Ops 6 مدت زیادی است که در حال توسعه بوده است.

به گفته نیکول هاوین، طراح بازی Treyarch، لو رفتن این عنوان به سال 2022 بازمی‌گردد و تست بازی از همان سال آغاز شد. او اخیراً توییت کرد که “دو سال است که در حال تست بازی است” و “شما بچه ها هنوز آماده نیستید” و اشاره کرد که شاید یک شگفتی برای این اعلامیه در انتظار باشد.

در همین حال call of duty black ops 6 تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما شایعاتی مبنی بر عرضه آن در ماه اکتبر وجود دارد. گفته می شود این عنوان بر روی جنگ خلیج فارس تمرکز می کند و اولین عنوان از این سری خواهد بود که یک چرخه توسعه چهار ساله را پشت سر می گذارد. همچنین گزارش هایی مبنی بر عرضه آن بر روی Game Pass وجود دارد.

اگرچه مایکروسافت اعلامیه رسمی اعلام نکرده است، سارا باند، رئیس ایکس باکس، بار دیگر تاکید کرد که عناوین Activision در روز اول سرویس در دسترس خواهند بود. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید