بازی Call of Duty Black Ops 6 رسما معرفی شد


اکتیویژن در چند روز گذشته به طور فعال قسمت بعدی خود را معرفی کرده است. ندای وظیفه اگرچه هنوز جزئیات کامل آن به اشتراک گذاشته نشده است، اما این شرکت به طور رسمی بازی را معرفی و عنوان رسمی آن را نهایی کرده است.

طبق اطلاعات فاش شده، Activision توییت کرد، ندای وظیفه قسط 2024 قطعا متفاوت خواهد بود عملیات سیاه بازی این شرکت آن را به عنوان “فصل جدید تاریک” در این سری توصیف کرد و نام آن را رسما اعلام کرد. call of duty black ops 6نشت های قبلی نشان می دهد که این مسابقه خواهد بود ندای وظیفه بلک عملیات جنگ خلیج فارس، به کنوانسیون های نامگذاری که تا سال 2020 ایجاد شده است پایبند باشید ندای وظیفه عملیات سیاه جنگ سرد.

گفته می‌شود که قسمت امسال این سری تیراندازی در طول جنگ خلیج فارس اتفاق می‌افتد و دارای یک کمپین کامل جهان باز است که توسط نرم‌افزار Raven توسعه یافته است و تاریخ انتشار آن اکتبر تعیین شده است. بر اساس گزارش های اخیر، بازی امسال نیز در روز اول برای Game Pass منتشر خواهد شد و اولین بازی از این سری است که تحت مالکیت مایکروسافت عرضه می شود.

جزئیات است call of duty black ops 6 انتظار داریم در روزها و هفته های آینده شاهد به روز رسانی های منظم باشیم. رونمایی کامل در یک ارائه مستقیم اختصاصی در تاریخ 9 ژوئن، درست پس از نمایشگاه Xbox Games انجام خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید