Call of Duty: Black Ops 6 16 نقشه چندنفره جدید و بازگشت Classic Prestige را به ارمغان می آورد.


معمولا چند نفره است ندای وظیفه عنوان – سال گذشته جنگ مدرن 3Treyarch دوباره فرماندهی می کند، call of duty black ops 6، با این بازی به نظر می رسد Sledgehammer چیزی را ارائه می دهد که در عنوان سال گذشته ارائه نکرده بود: یک نقشه کاملاً جدید 6v6.

یک پست وبلاگ جدید تأیید می کند که بازی چند نفره 16 نقشه جدید در زمان راه اندازی خواهد داشت. 12 نقشه هسته 6v6 و 4نفر باقیمانده نقشه های فشرده Strike هستند که می توانند در 2v2 یا Face Off 6v6 بازی کنند. اینها تنظیمات پس از کمپین هستند، داستان های خاص خود را دارند و عالی به نظر می رسند.

در مورد طراحی، “بسیاری از نقشه ها نوآوری هایی را در طراحی نقشه های کلاسیک سه خط ارائه می دهند، نقشه های کوچک تا متوسط ​​را با زمان کوتاه و پیچیدگی مناسب ارائه می دهند تا به بازیکنان امکان انتخاب معنادار را بدهد. اندازه. جریان و سرعت اکشن را بهینه نگه می دارد.

Treyarch همچنین اعلام کرد که Classic Prestige بازخواهد گشت. پس از رسیدن به سطح 55، بازیکنان می توانند Prestige را برای باز کردن قفل سلاح ها و تجهیزات و کسب جوایز جدید انتخاب کنند. در مجموع 10 سطح پرستیژ وجود دارد که پس از تکمیل آنها به Prestige Mastery که دارای 1000 سطح دیگر است، می روید. وقتی به پایان رسیدید، “پاداش مخفی” در انتظار شماست.

اگر جذاب به نظر نمی رسد، تأیید شده است که حالت تئاتر نیز باز خواهد گشت. برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. call of duty black ops 6 25 اکتبر موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین اینجا را کلیک کنید. Omnimovement چند نفره را نیز بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید