توسعه دهنده Call of Duty: Black Ops 6 در مورد اینکه راه اندازی Game Pass چه تاثیری بر توسعه خواهد داشت صحبت می کند


call of duty black ops 6 تا همین اواخر، توسعه دهنده Treyarch نمی دانست که آیا این بازی در Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود یا خیر. در مصاحبه ای با VGC، ییل میلر، مدیر تولید ارشد Treyarch در مورد اینکه آیا این استودیو روی Xbox Game Pass پخش خواهد شد یا خیر صحبت می کند. call of duty black ops 6 بدانید چه ویژگی هایی به Game Pass می آیند و چگونه بر توسعه بازی تأثیر می گذارند.

میلر به VGC گفت: «من مدت زیادی از Game Pass خبر نداشتم. من شک داشتم که هرگز این اتفاق بیفتد.

با استفاده از Game Pass، Miller call of duty black ops 6 از نظر تداوم و حضور بازیکن. میلر گفت که از آنجایی که این بازی به یک سرویس اشتراک می‌رسد، بازی باید نسبت به قبل برای بازیکنان جدید در دسترس‌تر باشد.

“از آغاز، عملیات سیاه 6ما مطمئناً فکر می کردیم که مدتی است که بازیکنان بازی را انجام داده اند عملیات سیاه میلر گفت: «بازی‌ها فقط مربوط به بازی‌های زامبی نیستند. بنابراین اگرچه این یک بازی زامبی است، اما یک تجربه حماسی با یک خط جستجوی بزرگ و یک داستان عالی است، اما بازیکنان زیادی وجود دارند که نمی‌دانند که هرگز یک بازی زامبی مبتنی بر دور بازی نکرده‌اند.

او ادامه داد: «پس چگونه می‌توانیم اصول چند نفره و حرکت را به مردم آموزش دهیم؟» ما از ابتدا به این فکر می کردیم که چگونه بازیکنان را درگیر کنیم زیرا چیزهای زیادی برای نشان دادن آنها داریم.”

میلر همچنین در مورد بازبینی این جنبه های طراحی صحبت کرد. call of duty black ops 6بازیکنان جدید سری نیز احتمالاً برای آشنایی با بازی به کمک نیاز خواهند داشت، زیرا تعداد بازیکنان بازی احتمالاً افزایش می یابد. عملیات سیاه داستان این سری و همچنین نحوه عملکرد حالت های چند نفره و زامبی بازی را توضیح می دهد.

او گفت: “از زمانی که متوجه شدیم Game Pass، در حال بررسی مجدد این موارد هستیم.” “حداقل، ما انتظار داریم بازیکنان بیشتری نسبت به قبل بیایند. ما یک بازی جالب ساخته ایم که بازی کردن آن لذت بخش است، و در واقع تجربه بسیار متنوعی را به بازیکنان مختلف ارائه می دهد.”

پس چگونه می‌توانیم بازیکنان را وادار کنیم تا درگیر شوند، آن را تجربه کنند، راهی برای تفریح ​​پیدا کنند، و به وضوح بگوییم: “این حالت در مورد این است، این در مورد این است؟”

در بخش چندنفره، حالت‌های بازی معمولی‌تری نیز وجود خواهد داشت که به بازیکنان کمک می‌کند تا بازی را یاد بگیرند، مانند حالت مهمانی و سایر اهدافی که بازیکنان می‌توانند به جای اینکه فقط به دنبال کشتن باشند، آنها را تعقیب کنند.

«حتی در حالت چندنفره، حالت مهمانی و بسیاری ویژگی‌های دیگر وجود دارد، پس چگونه می‌توانید آن را برای بازیکنانی که هنوز آن را بازی نکرده‌اند توضیح دهید؟ ندای وظیفه قبل از انجام این کار، به آنها توضیح دهید: “در اینجا خدمات مختلف وجود دارد و در اینجا نحوه دسترسی به آنها آورده شده است.” ”

call of duty black ops 6 در 25 اکتبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S عرضه می شود. برخلاف گزارش های اخیر، این بازی برای نصب به 310 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز ندارد.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید