Call of Duty: Black Ops 6 حرکات همه جانبه و تنظیمات کمکی را به چند نفره اضافه می کند


در همین حال call of duty black ops 6 بسیاری از طرفداران مایلند در مورد بازی چند نفره بیشتر بدانند، زیرا این کمپین شبیه به تجربه بی‌نظیر همیشگی سری است. همانطور که شایعه شده است، دنباله آن omni-movement را معرفی می کند و به بازیکنان اجازه می دهد تا با سرعت کامل در هر جهتی بدوند. شما همچنین می توانید برای مشاهده 360 درجه، سر خوردن، شیرجه رفتن و حتی به پشت دراز بکشید.

یکی دیگر از ویژگی های جدید حرکت هوشمند است. سه تنظیمات جدید اضافه می‌کند: Sprint Assist، Mantle Assist و Crouch Assist که به شما امکان می‌دهد همه چیز را تنظیم کنید و از مزایای آن استفاده کنید. البته اینها اختیاری هستند و می توان آنها را خاموش کرد. مناطق ضربه‌ای دشمن از 4 به 9 افزایش یافته‌اند و تنوع بیشتری در حذف‌ها و انیمیشن‌ها در Multiplayer و Campaign فراهم می‌کنند.

Treyarch همچنین قابلیتی به نام World Connectivity را تبلیغ می کند. این یک مجموعه انیمیشنی بسیار ظریف‌تر اما قابل تشخیص است که بر اساس این مفهوم است که حرکات و واکنش‌های بازیکن به صورت پویا به دنیای درون بازی بر اساس انتخاب‌های بازیکن مرتبط هستند. این امر باعث می‌شود که انتقال‌های انیمیشن کمتر متلاطم شوند و همچنین ویژگی‌ای به نام برش گوشه را امکان‌پذیر می‌سازد. برش گوشه به طور پویا اسلحه شما را در حین چرخش به گوشه ها یا عبور از درها می چرخاند.

این کاملا بصری است و روی گیم پلی تأثیر نمی گذارد، اما به واقع گرایی می افزاید. call of duty black ops 6 در تاریخ 25 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS4، PS5، Xbox One و PC (در کنار Game Pass) عرضه می شود. همچنین، شما همیشه در تمام حالت های بازی آنلاین خواهید بود. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید