Call of Duty بدتر در پلی استیشن باعث آسیب جدی به شرکت خواهد شد – جیم رایان


رئیس پلی استیشن، جیم رایان، در مورد تخریب احتمالی نسخه پلی استیشن گفت: ندای وظیفه این می تواند “آسیب شدید” به برند شما وارد کند. بیانیه رایان بخشی از بیانیه گسترده تری بود که پلی استیشن در واکنش به موضع جدید اداره رقابت و بازار بریتانیا مبنی بر اینکه خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت برای بازار بازی های کنسول بد نیست منتشر کرد.

رایان در اصل نسخه بدتری از آن است ندای وظیفه بازی بر روی پلتفرم پلی استیشن به قدری بر سونی تأثیر می گذارد که کسب و کار هرگز از تغییر پایه پلی استیشن خود از پلی استیشن به ایکس باکس بهبود نخواهد یافت.

در بیانیه پلی‌استیشن آمده است: «افت قیمت، عملکرد یا کیفیت بازی در پلی‌استیشن یا عرضه با تأخیر به سرعت به شهرت SIE آسیب می‌زند و باعث از دست رفتن تعامل و بازیکنان می‌شود».

جیم رایان، مدیر عامل SIE در جلسه استماع Remedy به CMA توضیح داد که اگر پلی استیشن ندای وظیفه، “به شدت به اعتبار ما لطمه می زند. گیمرهای ما پلتفرم ما را دسته جمعی رها کرده اند و اثرات شبکه مشکل را تشدید کرده است. تجارت ما هرگز بهبود نخواهد یافت.”

سونی قبلاً بیانیه CMA را در واکنش به ملایم‌تر شدن موضع نظارتی در مورد ادغام، «غافلگیرکننده، بی‌سابقه و پوچ» خوانده بود. مایکروسافت در همان زمان بیانیه ای صادر کرد و گفت که بهتر است به انتشار ادامه دهیم. ندای وظیفه در تمام پلتفرم ها

انتظار می‌رود که CMA بریتانیا تا 26 آوریل تصمیم نهایی را در مورد خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت اتخاذ کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید