Call of Duty 4: Modern Warfare Shipment Map به طور تصادفی در بازی رها شد – توسعه دهنده


مدیر طراحی چند نفره Call of Duty 4: Warfare Modern مشخص شده است که یکی از نمادین ترین نقشه های این سری در ابتدا به طور تصادفی منتشر شده است. جف اسمیت، مدیر طراحی چند نفره Infinity Ward در مصاحبه ای با Dexerto فاش کرد که یکی از کوچکترین نقشه های این سری در ابتدا به عنوان یک “نقشه با صفحه نمایش تقسیم شده” طراحی شده است.

به گفته اسمیت، نقشه حمل و نقل به اسکریپت لیست پخش بازی برای آزمایش داخلی در حین توسعه اضافه شد. این در زمانی توسعه یافت که گزینه های چند نفره تقسیم صفحه هنوز در تیراندازان رایج بود.

«رهبر مجلس در آن زمان که شروع به پخش زنده کرد، فراموش کرد: [pull] اسمیت گفت: وقتی این کار انجام شد، دیگر راه برگشتی وجود نداشت. “این واقعا یک تصادف بود.”

نقشه های حمل و نقل در همه زمینه ها بسیار محبوب هستند. ندای وظیفه این بازی با تمرکز بر روی طراحی سطح جمع و جور ارائه می شود که باعث تشویق حرکت مداوم بین بازیکنان می شود.

Call of Duty: Modern Warfare 2 برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S موجود است.طبق شایعات اوایل این ماه، در سال 2023 ندای وظیفه انتشار است جنگ مدرن فرنچایز نیز به همین صورت است فراخوان جنگ مدرن 3.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید