اکتیویژن تایید کرد که Call of Duty 2023 دنباله Modern Warfare 2 خواهد بود


به لطف افشای اطلاعات متعدد در چند ماه گذشته، اطلاعات امسال بیشتر برای مدتی تایید شده است.ندای وظیفهاین بازی قرار است دنباله‌ای مستقیم از سال گذشته باشدCall of Duty: Modern Warfare 2، با عنوان مناسب فراخوان جنگ مدرن 3. اکنون به نظر می رسد که اکتیویژن نیز آن را به طور رسمی اعلام کرده است.

در توییت اخیر از طریق رسمیندای وظیفهحساب Activision نشان داد که اپراتورها، سلاح‌ها و باندل‌ها آزاد شدند.جنگ مدرن 2از آنجایی که همه چیز به بازی امسال منتقل خواهد شد، عنوانجنگ مدرنخط بازی

اندکی بعد، روزنامه‌نگار Jason Schreier در توییتر نوشت که درز قبلی را تکرار کرد که این بازی در ابتدا به عنوان یک DLC سال دوم برنامه‌ریزی شده بود.جنگ مدرن 2قبل از تبدیل شدن به یک نسخه پریمیوم، فاش شد که اساساً توسط Sledgehammer Games ساخته شده است و پشتیبانی توسعه توسط Infinity Ward، Raven Software و “دیگران” ارائه شده است. به گفته شرایر، «برخی» نقشه هاجنگ مدرن 2نیز حمل می شود.

علاوه بر این، به نظر می رسد یک حمله DMCA توسط Activision علیه محتوای متمرکز بر درزهای اخیر بازی امسال نیز تأیید می کند که بازی واقعاً فراخوانی خواهد شد.جنگ مدرن 3، صادقانه به نشت (از طریق @BobNetworkUK در توییتر).

حدودا زمانی که فراخوان جنگ مدرن 3قرار است معرفی شود، اما گزارش ها می گویند که یک اعلام رسمی برای ماه آگوست برنامه ریزی شده است و بازی در ماه نوامبر منتشر می شود. این تیرانداز اخیرا پشت درهای بسته به ستاره های NBA نشان داده شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *