بازی معرفی نشده Bungie’s MOBA با اسم رمز Gummy Bears – شایعات


و سرنوشت 2 و ماراتنBungie در حال حاضر ویژگی های زیادی دارد، اما این تمام چیزی نیست که استودیو روی آن کار می کند. آگهی کاری منتشر شده توسط Bungie مدتی است که نشان می دهد که Bungie در حال کار بر روی یک IP چند نفره جدید است و ممکن است جزئیات بالقوه جدیدی را در مورد آن فاش کند.

طبق گزارشی که توسط The Game Post منتشر شده است، IP چند نفره اعلام نشده Bungie یک تجربه PvP مبتنی بر تیم خواهد بود که دارای عناصر “بسیاری” از سبک MOBA است.جالب اینجاست که اخیرا توییتBungie یکی از پروژه های جوجه کشی فعلی خود را اینگونه توصیف می کند: “تیمی الهام گرفته از چندین ژانر در یک دنیای علمی-فانتزی کاملاً جدید با الهام از بازی های مبارزه ای، پلتفرمرها، MOBA ها، سیم های زندگی و بازی های اکشن مبتنی بر قورباغه.” این یک نوع بازی است که در دنیایی سبک و کمدی پیچیده شده است. ”

گفته می‌شود که شخصیت‌ها دارای طرح‌های «رنگارنگ و زیبا» با ظاهری تقریباً نئون هستند. این با لیست مشاغل قبلی ارسال شده توسط Bungie مطابقت دارد که بازی را به عنوان “کمدی با شخصیت های خنده دار و غریب” توصیف می کرد.

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که این پروژه با اسم رمز شناخته شده است “پاستیل خرسی”اگر ثبت علامت تجاری 2018 درست باشد، نام نهایی بازی می تواند این باشد: مورد.

گفته می شود این بازی “هنوز در مراحل اولیه توسعه” است.در اوایل سال جاری، مایکروسافت در اسناد دادگاه گفت که Bungie مورد قرار بود در سال 2025 منتشر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *