بازی اکشن چند نفره جدید Bungie ممکن است از Unreal Engine استفاده کند


بانجی هاسرنوشتاین مجموعه در تمام این مدت بر روی موتور داخلی Tiger استودیو ساخته شده است، اما به نظر می رسد توسعه دهندگان در حال آماده شدن برای انتقال خط لوله توسعه خود به موتور جدید برای یکی از پروژه های آینده خود هستند.

همانطور که توسط The Game Post مشاهده شده است، لیست های شغلی متعددی که توسط Bungie برای یک عنوان اکشن چند نفره اعلام نشده منتشر شده است، نشان می دهد که بازی ممکن است از Unreal Engine برای توسعه خود استفاده کند. آگهی‌های کاری قراردادی برای موقعیت‌های طراح سطح و هنرمند محیطی، «تجربه با موتور غیرواقعی» را تحت شرایط فهرست می‌کند.

با توجه به اینکه Bungie پروژه‌های اعلام‌نشده زیادی در دست توسعه دارد، هیچ‌کس نمی‌داند که آگهی شغلی به کدام بازی اشاره دارد. چندین آگهی شغلی گذشته از یک IP اکشن چندنفره جدید نام برده اند که به طور بالقوه می تواند از منظر سوم شخص بازی شود و دارای شخصیت هایی “سبک و غریب” هستند. Bungie برای ثبت علامت تجاری در سال 2018 ثبت نام کرد.مورد.

در همین حال، افشاگری ها ادعا می کنند که Bungie بازگشته استماراتنبه عنوان یک تیرانداز استخراج PvPvE، آگهی‌های شغلی بیشتر بازی‌های چندنفره رقابتی جدید را پیشنهاد می‌کنند.سرنوشت ممکن است یک کیهان نیز در کار باشد.

پیت پارسونز، مدیرعامل Bungie در سال 2019 گفت که توسعه دهندگانسرنوشت IP تا سال 2025. در همین حال، استودیو در حال حاضر متعلق به سونی است، اما قبلاً تأیید کرده بود که همه بازی‌های آینده همچنان چند پلتفرم خواهند بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید