مجموعه Borderlands: جعبه پاندورا در آلمان برای Nintendo Switch رتبه بندی شده است


مجموعه Borderlands: جعبه پاندورا بر اساس فهرست جدیدی که از سوی سازمان رتبه‌بندی ویدیو آلمان Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle (USK) منتشر شده است، ظاهراً برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. این بازی در ماه سپتامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر شد، بنابراین نسخه Switch غیر معمول نیست.

با این حال، پلت فرم های هیبریدی Borderlands 3: Ultimate Edition در 6 اکتبر. این شامل بازی پایه، 4 بسته DLC داستانی، +30 لوازم آرایشی، برش طراح و برش کارگردان 59.99 دلار جعبه پاندورا من هم می اندازم سرزمین های مرزی 1 و 2 با DLC، Borderlands: The Pre-Sequel، Tales from the Borderlands و داستان های جدید از سرزمین های مرزی.

مشکل این است که، Borderlands 3: Ultimate Edition دارندگان سوئیچ می توانند به P ارتقا دهندجعبه آندورا نسخه پیشنهادهایی مانند این در حال حاضر برای دارندگان ایکس باکس که بازی های ایکس باکس دارند در دسترس است، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم.

مجموعه Borderlands: جعبه پاندورا این می تواند در مراسم The Game Awards در 7 دسامبر به همراه سایر جزئیات شایعه شده معرفی شود. سرزمین های مرزی 4 و سرزمین عجایب تینا کوچولو 2. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید