2K تایید کرد Borderlands 4 در حال توسعه فعال است


سرزمین های مرزی 4 شاید هنوز به طور رسمی اعلام نشده باشد، اما هیچ شکی در ذهن کسی وجود ندارد که قسمت جدیدی از این سری بسیار موفق واقعاً در Gearbox Entertainment در حال توسعه است. اتفاقا این موضوع توسط شرکت مادر جدید استودیو تایید شد.

اخیراً اعلام شد که گروه Embracer، Gearbox Entertainment را فروخته است (به همراه حقوق بسیاری از IP های استودیو) سرزمین های مرزی) به Take-Two Interactive.متعاقباً در بیانیه مطبوعاتی اعلام این خرید، اشاره شد که برای سالیان متمادی سرزمین های مرزی ناشر 2K، برچسب Take-Two Gearbox، تأیید کرده است که قسمت بعدی سری شوتر روتر در دست ساخت است.

ما عاشق شراکت با Gearbox در هر تکرار توسعه بودیم. سرزمین های مرزی دیوید اسماعیلر، رئیس 2K گفت: ما از اینکه فعالانه روی قسمت بعدی این مجموعه کار می کنیم، هیجان زده هستیم.

هر دو مورد در نوامبر سال گذشته گزارش شد. سرزمین های مرزی 4 و سرزمین عجایب تینا کوچولو 2 در صفحه لینکدین یکی از کارمندان سابق Gearbox Entertainment ذکر شد. در همین حال، اوایل این ماه، گزارش شد که تیم توسعه اولی دستخوش تغییر رهبری شده است، در حالی که دومی تحت یک “راه اندازی مجدد نرم” در تولید قرار گرفته است.

در اوایل سال جاری، رندی پیچفورد، مدیرعامل گیربکس نیز محصولات زیر را برچسب گذاری کرد: سرزمین های مرزی این بازی را “بهترین کاری که تا به حال انجام داده ایم” ارزیابی کرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید