Borderlands 3، NHL 24 و Among Us در تاریخ 2 ژوئیه برای PS Plus Essential عرضه می شوند.


موج بعدی عناوین رایگان برای مشترکین PlayStation Plus Essential اعلام شد. از دوم جولای Borderlands 3، NHL 24 و بین ماهر سه عنوان روی PS4 و PS5 قابل پخش هستند و برای مشترکین Extra و Premium نیز در دسترس هستند.

سرزمین های مرزی 3 چهارمین عنوان از سری بازی های Looter Shooter Gearbox است که چهار Vault Hunters جدید را معرفی می کند که هر کدام دارای سه درخت مهارت برای بازی و ترکیب و تطبیق توانایی ها هستند. این بازی تا به امروز بیش از 18 میلیون نسخه فروخته است و با وجود برخی مشکلات در داستان، گیم پلی بازی با استقبال خوبی روبرو شده است.

NHL 24 اضافه شدن ویژگی های جدید مانند موتور اگزوز و بهبود مهارت کنترل کل حرکات و مسیرهای دید. تیم Ultimate همچنین بازی بین پلتفرمی و HUT Moments را ارائه می دهد. بین ما هنوز در میان ما است، اما اخیراً سه نقش جدید اضافه شده است: Noisemaker، Phantom، و Tracker.

علاوه بر این، اعضای پلی استیشن پلاس می توانند تاثیر جنشین بسته پلی استیشن پلاس در تاریخ 16 جولای منتشر خواهد شد. این شامل 160 سنگ خام، 4 رزین شکننده، 20 حکمت قهرمانانه، 30 دستور تقویت عرفانی، و 150000 مورا است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید