bluepoint games

به نظر می رسد استودیوی Bluepoint Games در حال نمایش پروژه بعدی خود است


در این مرحله، چندین استودیو پلی استیشن شخص اول وجود دارد که هنوز پروژه های آینده خود را به طور رسمی اعلام نکرده اند. به طور خاص، این Bluepoint Games است که مقدار زیادی از شایعات و گمانه زنی ها را ایجاد کرده است. و در حالی که هنوز هیچ نشانه روشنی از آنچه توسعه دهندگان در آینده روی آن کار می کنند وجود ندارد، به نظر می رسد استودیو خود پروژه مرموز جدید خود را به نمایش بگذارد.

در وبلاگ پلی استیشن، سونی مجموعه ای از کارت های تبریک تعطیلات را از بسیاری از توسعه دهندگان شخص اول و سوم منتشر کرده است. بلوپوینت البته در آن گروه قرار دارد و کارت آن (که در زیر می بینید) به شوخی بازی بعدی استودیو را مسخره می کند.

چهار هدایا نشان داده شده است که سه مورد از آنها دارای قطعاتی هستند که نشان دهنده PS5 هستند، سه پروژه اخیر که Bluepoint روی آنها کار کرده است. روح شیطان بازسازی در سمت چپ، PS4 سایه کلوسوس بازسازی در سمت راست است، خدای جنگ راگناروک (کار با پشتیبانی استودیو) در کنار آن. نسخه چهارم به وضوح برهنه است و هیچ وسیله‌ای در جلوی خود ندارد، و این باعث می‌شود که این غیرشفاف‌ترین راه برای دست انداختن بازی جدید باشد، اما با این وجود، مزاحم است.

درزها و شایعات ادعا می‌کنند که می‌دانند، اما آنچه ممکن است به آن اشاره کنند بهترین حدس در این مرحله است. فقط می‌گوید که “محتوای اصلی” خواهد بود.با توجه به نشت، آن است خونی یک دنباله – اما، همانطور که تا کنون آموخته ایم، شایعات مربوط به خونی بهتر است با کمی نمک سالم مصرف شود.نویسنده: Shubhankar Parijat