Blue Dragon ممکن است در نمایشگاه Xbox Game Showcase – Rumor ظاهر شود


با نزدیک‌تر شدن به نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس (و بسیاری دیگر، از جمله شایعه PlayStation Showcase سونی)، گزارش‌های بیشتری درباره عناوینی که ممکن است ظاهر شوند، مشاهده می‌کنیم.اما شاید غیرمنتظره ترین اژدهای آبی.

در یک مقاله جدید درباره اعلامیه‌های احتمالی در نمایشگاه، Jez Corden از Windows Central گفت که شنیده است “اعلان نوستالژیکی وجود دارد که می‌تواند بلوز طرفداران Xbox 360 RPG کلاسیک را متزلزل کند.” اژدهای آبی واضح است که از زمان انتشار آن در سال 2007 تنها بر روی Xbox 360 در دسترس بوده است، اما کلمه “Blues” برای خود صحبت می کند. همچنین، جمع «اعلامیه» ممکن است به معنای عناوین دیگری نیز باشد (اودیسه از دست رفته شاید هم همینطور؟ ). مثل همیشه، تایید رسمی مورد نیاز است.

یک بازی نقش آفرینی در سال 2007 که توسط Mistwalker و Artoon ساخته شده است. فاینال فانتزی خالق هیرونوبو ساکاگوچی، Square Enix را ترک کرد. اگرچه در آن زمان بازخوردهای کلی مثبتی دریافت کرد، اما هرگز پورت، ریمستر یا بازسازی نشد. به احتمال زیاد این اعلامیه یک انتشار مجدد برای پلتفرم های مدرن خواهد بود. فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس منتظر نمایشگاه 9 ژوئن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید