حالت های Bloodstained: Ritual of the Night – Chaos و VS رونمایی شد، Classic Mode 2 معرفی شد


علیرغم انتشار بیش از چهار سال پیش و با دنباله‌ای در «مراحل اولیه برنامه‌ریزی»، ArtPlay خون آلود: آیین شب به دریافت مطالب جدید ادامه دهید. در یک ویدیوی پیش‌نمایش جدید، کوجی ایگاراشی تهیه‌کننده و کارگردان Shutaro Ida، Chaos و VS، حالت‌های چندنفره آینده را که توسط WayForward Technologies توسعه داده شده‌اند، معرفی کردند.

در حالت اول، دو بازیکن برای دستیابی به اهداف تصادفی، از عدم استفاده از حرکات ویژه تا شکست دادن همه دشمنان، با هم کار می کنند. VS یک حالت رقابتی تر است که در آن روح ها را جمع آوری و خرج می کنید و در عین حال دشمنان را شکست داده و پاداش دریافت می کنید. بازیکنان همچنین می توانند ظاهر خود را سفارشی کنند. جزئیات بازی چند نفره در تاریخ 14 سپتامبر اعلام خواهد شد.

در مورد محتوای پریمیوم، علاوه بر ظاهر شدن سه لباس جدید، حالت کلاسیک 2 “نفرین دومینیک” اعلام شد. دومینیک به عنوان یک شخصیت قابل بازی که Limbo را کشف می کند و با هیولاها و رئیس ها (از جمله دشمنانی که از نبرد لیمبو بازگشته اند) مبارزه می کند. خون آلود: نفرین ماه). تاریخ انتشاری برای محتوای جدید اعلام نشده است، پس با ما همراه باشید.

خون آلود: آیین شب برای Xbox One، PS4، PC، Nintendo Switch، iOS، Android و Amazon Luna موجود است. بررسی ما را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *