«Bloodborne» تا سال 2020 تقریباً 7.5 میلیون نسخه فروخته است


حمله باج‌افزاری به Insomniac Games منجر به سرقت بیش از 1.3 میلیون فایل، به میزان 1.7 ترابایت شد و اکنون به بیرون درز کرده است. این موارد شامل فروش عناوین شخص اول پلی استیشن از جمله: از طریق خون. این بازی توسط From Software و Sony Japan Studios ساخته شد و در مارس 2015 برای PS4 منتشر شد و تا سپتامبر بیش از 2 میلیون نسخه فروخت.

با این حال، داده‌های فروش لو رفته (از طریق ResetEra) نشان می‌دهد که اکشن RPG در سال مالی 2020 7.464 میلیون نسخه فروخته است که 7.648 میلیون نسخه به خرده‌فروشان فروخته شده است. فروش خالص 265 میلیون دلار بود که 41 درصد آن فروش دیجیتال بود. این داده ها فروش عناوین شخص اول را تا آخرین هفته فوریه 2022 پوشش می دهد. از طریق خون فروش فعلی می تواند حتی بالاتر باشد.

دیدن این اعداد و تقاضا برای دنباله ها، بازسازی ها و حتی ارتقاء به PS5 برای عناوین قدیمی جالب است.آخرین شایعات در اطراف از طریق خون 2 پورت/ریمستر اصلی رایانه شخصی در فوریه 2022 بازنشسته شد. من همچنان مثل همیشه منتظرم.

در همین حال، فروش در پورت رایانه شخصی پلی استیشن را بررسی کنید. God of War، Horizon Zero Dawn، Marvel's Spider-Man: Miles Morales (10.2 میلیون نسخه در همه سیستم عامل ها فروخته شده) و بیشتر. Ratchet and Clank: Rift Apart سونی 2.2 میلیون نسخه فروخت که منجر به ضرر سونی شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید