Silent Hill 2 Remake_06

پروژه های سایلنت هیل اضافی توسط تیم Bloober – “Never Say Never”


چه زمانیتپه خاموش f، تپه خاموش: شهر،وتپه خاموش 2واضح است که کونامی برنامه‌های بزرگی برای پیشبرد فرانچایز محبوب ترسناک با بازسازی همه چیزهایی که در حال حاضر در جریان است، دارد. در واقع، در این مرحله، مشخص می شود که پروژه های دیگری در حال توسعه هستند که هنوز اعلام نشده اند (یکی از آنها سایلنت هیل: پیام کوتاه) ، و حداقل سه بازی از این دست در حال حاضر در حال کار هستند، طبق ادعای لو رفته.

از سه بازی اعلام شده تاکنون،تپه خاموش 2احتمالاً بزرگترین نام.در حد متوسطتیم توسعه دهندگان Bloober مسئول بازسازی هستند – اما آیا استودیو لهستانی می تواند به کار بر روی موارد اضافه شده ادامه دهد؟تپه خاموشپروژه ای پس از بازسازی به پایان رسید توسعه؟

سوال را پرسیدیمتپه خاموش 2تهیه کننده Maciej Głomb اخیراً در مصاحبه ای گفته است که جالب است که این موضوع قابل بحث نیست. وقتی از او پرسیده شد که آیا تیم Bloober می تواند بیشتر توسعه یابدتپه خاموشاگه یه بازی باشهتپه خاموش 2وقتی معلوم شد که موفقیت آمیز بوده است، گلومب به سادگی پاسخ داد: “هنوز چیزهای بیشتری برای دیدن وجود دارد، اما به نظر من هرگز نباید گفته شود.”

البته، این پاسخ دقیقی نیست، اما کونامی به صراحت اعلام کرده است که می‌خواهد به همکاری با شرکای خارجی در فرنچایزهای ترسناک ادامه دهد.تپه خاموش، همچنین گفت که این فرنچایز به دریافت بازی های جدید از توسعه دهندگان مختلف ادامه خواهد داد.Silent Hill: Townfallاین اولین بازی از مجموعه گلچین با بازی های متعدد خواهد بود که توسط استودیوهای مستقل مختلف تولید می شود.

در ژوئن 2021، Bloober Team و Konami یک توافقنامه همکاری استراتژیک امضا کردند، اما باید دید که آیا فراتر از آن خواهد رفت یا خیر.تپه خاموش 2.نویسنده: Shubhankar Parijat