بلیزارد می گوید لغو BlizzCon 2024 تصمیم مایکروسافت نبود


بلیزارد اینترتینمنت چند نسخه مهم در دست ساخت دارد، بنابراین بسیاری انتظار داشتند که این شرکت در BlizzCon اواخر امسال حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. البته اخیراً اعلام شد که بلیزارد تصمیم گرفته است که این رویداد را در سال 2024 برگزار نکند. از آنجایی که خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت در سال گذشته نهایی شد، برخی تعجب کردند که آیا شرکت مادر جدید بلیزارد پشت این تصمیم برای عدم برگزاری این رویداد بوده است یا خیر. یک رویداد BlizzCon برای امسال برنامه ریزی شده بود، اما ظاهرا اینطور نبود.

در بیانیه‌ای که در اختیار Windows Central قرار گرفت، یکی از نمایندگان Blizzard Entertainment گفت که لغو BlizzCon 2024 تصمیم خود بلیزارد بود، نه مایکروسافت، و اگرچه این شرکت چیزهای زیادی برای اشتراک‌گذاری در طول این سال دارد، اما او اعتراف کرد که زمان‌بندی آن «ضروری» است احساس کرد که برای او مناسب نیست یک رویداد. ”

یکی از نمایندگان بلیزارد گفت: «این تصمیم بلیزارد است. “ما در گذشته قالب‌های رویداد متفاوتی را در نظر گرفته‌ایم، و این اولین باری نیست که BlizzCon را نادیده می‌گیریم یا چیز جدیدی را امتحان می‌کنیم. امیدواریم در سال 2024 چیزی عالی برای اشتراک‌گذاری داشته باشیم. با این حال، زمان‌بندی برای یک نفر مناسب نیست. رویداد پایان سال.»

با نگاهی به آینده، بلیزارد اینترتینمنت Diablo 4: Vesel of Hatred و World of Warcraft: The War In در اواخر سال جاری، این شرکت قصد دارد آنها را به صورت جداگانه معرفی کند.

در عوض، ما می خواهیم روی مسابقات و لحظات فردی تمرکز کنیم. وارکرفت چندین سالگرد، نسخه های آینده World of Warcraft: The War In و دیابلو 4 اولین گسترش، ظرف نفرت به خصوص،” یکی از نمایندگان بلیزارد گفت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید