جزئیات BlizzCon 2023 در دو هفته آینده اعلام می شود


BlizzCon، کنوانسیون سالانه Blizzard Entertainment که بازی‌های آینده را به نمایش می‌گذارد، در چند سال گذشته تعطیل بوده است. این نمایش که در سال 2020 به دلیل همه گیری کووید-19 لغو شد، در سال 2021 به عنوان یک نمایش آنلاین احیا خواهد شد. دومی سال گذشته لغو شد زیرا بلیزارد می خواست “تصور مجدد کند که رویدادهای BlizzCon آینده چگونه خواهد بود.”

اتهامات سوء رفتار جنسی، مرگ نادرست، و تبعیض علیه اکتیویژن بلیزارد نیز احتمالا کمکی نکرده است. با این حال، این شرکت سال گذشته در مورد بازگرداندن آن در سال 2023 صحبت کرد.

رئیس جمهور مایک ایبارا بعداً در توییتر پاسخ داد: طی دو هفته آینده جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت. ما چیزهای زیادی برای نشان دادن و جشن گرفتن با هم داریم. من نمی توانم صبر کنم “

به این ترتیب، عنوان بلیزارد در نمایشگاه Xbox و Bethesda Games سال گذشته شاهد تعدادی به روز رسانی بود. دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن منتشر خواهد شد، با یک پخش زنده با تمرکز بر فصل ها، لوازم آرایشی، و پاس نبرد در 10 می. overwatch 2 در اواسط فصل 4 است و برنامه های آینده هنوز فاش نشده است. دنیای جنگ گسترش پرواز اژدها همچنین، به دریافت به‌روزرسانی‌ها ادامه دهید.

BlizzCon چه چیزی می تواند به غیر از بازگشت به عنوان یک رویداد فیزیکی ارائه دهد؟ این زمان می برد، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید