Black Slate اعلام شد – Metal Gear Solid با پورتال ساخته شده با Unreal Engine 5 ملاقات می کند


اعلام شده توسط Motion Blur، یک استودیوی مستقل مستقر در ترکیه. تخته سنگ سیاه، این شرکت آن را به عنوان یک اکشن ماجراجویی مخفی کاری نسل بعدی توصیف می کند. طبق تریلر زیر که توسط IGN ارائه شده است، این بازی دارای مکانیک های مخفی کاری سوم شخص و جامد دنده فلزی 5 نحوه کار پورتال پورتال– با این حال، به نظر می رسد که در اینجا حرکت انفجاری بیشتری وجود خواهد داشت.

تخته سنگ سیاه در بازی، بازیکنان نقش یک “افسانه نظامی سابق” را بر عهده می گیرند که ماموریتی را برای “نجات دانشمند اسیر شده و کشف حقیقت پشت یک فاجعه” آغاز می کند. خود این ماموریت که توسط گروهی مرموز به نام معماران به ما سپرده شده است، در هاله ای از رمز و راز قرار دارد و ممکن است بیشتر از چیزی که به نظر می رسد پنهان باشد.

در مصاحبه با IGN، تخته سنگ سیاه شباهت چرخ دنده ی فلزیسازنده گفت: «البته ما دنده فلزی جامد سلسله. در حالی که در طول دو سال و نیم روی یک سند طراحی بازی تقریباً 500 صفحه‌ای کار می‌کردیم، همیشه آرزوی بازی‌ای را داشتیم که این بود: The Last of Us، Metal Gear Solid، Unchartedو بسیاری از آثار دیگر که مرزهای توسعه و مکانیک گیم پلی را جابجا می کنند.

با الهام از این تأثیرات، تیم کوچک ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت توسعه و مکانیک های برتر بازی علیرغم مقیاس محدود ما است، هدف ما ترکیب داستانی غنی، عمیق و مکانیک های گیم پلی جذاب برای ارائه یک تجربه بازی جذاب و فراموش نشدنی است. تا حد ممکن و ارائه بهترین تجربه ممکن به گیمرها است.

تخته سنگ سیاه ساخته شده با Unreal Engine 5 و در حال توسعه برای کامپیوتر. هنوز تاریخ انتشار این بازی اعلام نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید