اسطوره سیاه: نسخه Wukong Xbox Series X/S به تعویق افتاد، DLC نیز اعلام شد


علم بازی اسطوره سیاه: گوکو قرار است در آگوست سال جاری عرضه شود و در حال حاضر پیش خرید می پذیرد. بازیکنان PS5 و PC در زمان راه اندازی می توانند بازی کنند، اما بازیکنان Xbox Series X/S باید کمی بیشتر صبر کنند. در پرسش‌های متداول جدید پیش‌سفارش، توسعه‌دهنده بیان می‌کند که در حال حاضر در حال «بهینه‌سازی» نسخه Xbox هستند.

ما در حال حاضر در حال بهینه سازی نسخه Xbox Series X/S هستیم تا با استانداردهای کیفی خود مطابقت داشته باشد، بنابراین همزمان با سایر پلتفرم ها منتشر نخواهد شد، زمانی که استانداردهای کیفیت خود را برآورده کنیم، تاریخ انتشار را اعلام خواهیم کرد.

Game Science همچنین پیشنهاد کرد که در زمان راه اندازی از یک “مدل کلاسیک خرید یکباره با پرداخت یکباره” پیروی می کند و هیچ تراکنش کوچکی وجود نخواهد داشت. با این حال، این احتمال وجود دارد که در آینده DLC یا «خریدهای درون بازی که می توان بدون پرداخت هزینه انجام داد» منتشر شود. به نظر می رسد اولی به معنای محتوای داستانی بیشتری است، در حالی که دومی می تواند به معنای موارد آرایشی مانند لباس های جدید باشد.

اسطوره سیاه: گوکو در 20 آوریل منتشر خواهد شد. بیش از 100 نوع دشمن و حداقل 15 ساعت بازی دارد. کاوش شبیه به عناوین Souls مانند است، با مناطقی با مسیرهای متعدد برای کاوش، و بازیکنان از سه حالت مختلف در مبارزه استفاده می کنند. جادو نیز مهم است، از جمله توانایی Son Goku برای باز کردن قفل و تبدیل به اشکال مختلف حیوانات.

برای اطلاعات بیشتر، ویژگی ویژه ما را بررسی کنید. همچنین می توانید در اینجا درباره الزامات رایانه شخصی اطلاعات بیشتری کسب کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید