شایعات حاکی از آن است که Black Myth: Wukong یک قرارداد انحصاری پلی استیشن دارد.


علم بازی اسطوره سیاه: گوکو از زمان آخرین تریلر خود در Summer Game Fest، محبوبیت آن به شدت افزایش یافته و در صدر لیست علاقه مندی های Steam قرار گرفته است. به نظر می رسد که برای PS5 و PC منتشر خواهد شد، اما سازنده از تعویق نسخه Xbox Series X/S خبر داده است. پرسش‌های متداول پیش‌سفارش نشان می‌دهد که “در حال حاضر برای مطابقت با استانداردهای کیفیت در حال بهینه‌سازی است.”

این موضوع باعث شد برخی بر این باور باشند که Xbox Series S که سخت افزار نسبتا ضعیفی دارد مقصر بوده است. Game Science این موضوع را روشن نکرده است، اما این اولین بار نیست که این کنسول باعث تاخیر می شود. دروازه بالدر 3با این حال، Jez Corden از Windows Central در نمایشگاه ایکس‌باکس گیمز گزارش داد که «زمزمه‌ها و شایعاتی» شنیده است مبنی بر اینکه Game Science و PlayStation یک قرارداد انحصاری «به نوعی» برای این عنوان منعقد کرده‌اند.

مشخص نیست که این قرارداد چه زمانی امضا شده است یا اینکه آیا این دلیل تاخیر بوده است و هیچ یک از طرفین به طور رسمی این معامله را تایید نکرده اند. کوردن از توسعه دهنده و مایکروسافت پرسید که آیا Xbox Series S عرضه خود را به تاخیر می اندازد، اما اولی پاسخی نداد. با این حال، به نظر می رسد که دومی به این شایعه اشاره می کند و می گوید: “ما نمی توانیم در مورد توافقاتی که شرکای ما با سایر دارندگان پلت فرم منعقد کرده اند اظهار نظر کنیم.”

“ما، اسطوره سیاه: گوکو ما بازی را در سری ایکس‌باکس منتشر می‌کنیم، ما روی ساخت بهترین پلتفرم برای گیمرها تمرکز کرده‌ایم و بازی‌های عالی در قلب آن قرار دارند.»

اسطوره سیاه: گوکو در 20 آگوست منتشر خواهد شد. هیچ ریزتراکنشی وجود ندارد، اما Game Science به امکان “خریدهای رایگان درون بازی” و DLC پس از راه اندازی اشاره می کند. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید