پیش‌سفارش «Black Myth: Wukong» اکنون در دسترس است، نسخه‌های لوکس و کلکسیونی نیز در دسترس هستند


پس از لو رفتن نسخه های مختلف، Game Science's اسطوره سیاه: گوکو تریلر جدید CG در Summer Game Fest منتشر شد. این نسخه نمایشی از 8 تا 10 ژوئن در دسترس عموم قرار خواهد گرفت، اما از آنجایی که خصوصی است، جزئیات ممکن است در تاریخ بعدی اعلام شود. از طرف دیگر، در حال حاضر برای پیش‌سفارش در دسترس است و چندین نسخه منتشر شده است.

نسخه استاندارد با قیمت 59.99 دلار به فروش می رسد و شامل بازی پایه برای PS5 و PC می شود. نسخه Digital Deluxe 69.99 دلار قیمت دارد و دارای پاداش هایی مانند Bronzecloud Staff، مجموعه زره پوش اپرای فولک، Wind Chimes Curio و موسیقی متن دیجیتال است. پیش‌سفارش همچنین به شما امکان دسترسی به Scarlet Gourd Trailblazer را می‌دهد.

برای کلکسیونرهای فیزیکی، نسخه Deluxe با قیمت 169 دلار و نسخه Collector's Edition با قیمت 399 دلار به فروش می رسد، که هر دو برای رایانه های شخصی در دسترس خواهند بود (البته تاریخ انتشار مشخص نشده است). نسخه لوکس شامل هدبند در مقیاس 1:1، قاب استیل، کارت گارانتی، چاپ رنگی «آشوب در ضیافت هلو» بر روی طومار ابریشم، حلقه تاندرستون، گردنبند بادگیر، سنجاق طلایی Sun Crow، تمبر، و کارت پست A است.

نسخه کلکسیونی تقریباً همه اینها را شامل می‌شود، به‌علاوه مجسمه‌ای از شخصیت اصلی «در حال رویارویی با سرنوشت خود» و چاپ رنگی «آموزه‌های قلب سوترا» که روی طومار ابریشمی چاپ شده است.

اسطوره سیاه: گوکو در 20 آگوست برای PC و PS5 منتشر شد. سری ایکس باکس

Black Miss Wukong - Digital Deluxe Edition
دوشیزه سیاه ووکانگ - نسخه لوکسنویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید