Black Myth: Wukong – گیم پلی باس فایت جدید فاش شد


پیش‌سفارش‌های Game Science آغاز شده‌اند و به بالای لیست علاقه مندی‌های Steam شما رسیده‌اند. اسطوره سیاه: گوکو به خوبی انجام می دهد. این بازی که قرار است ماه آینده منتشر شود، گیم پلی جدیدی را به باس فایت ها اضافه می کند. به نظر می رسد یکی جدید باشد، در حالی که دیگری در آگوست 2022 اعلام شد. در زیر با حسن نیت ارائه شده از GameSpot آشنا شوید.

اولین مورد گوانگجی است که به عنوان یک جانور گرگ مانند توصیف می شود که “مهارت های خود را در صومعه ها تقویت می کند.” او می‌تواند از Red Tides برای اجرای طیف گسترده‌ای از ترکیب‌ها با جلوه‌های آتش، مطابق با سرعت Wukong و حفظ فشار استفاده کند. دومی رد لونگ است، یک “رئیس مخفی” که دم تیغی دارد و می تواند رعد و برق را کنترل کند. خوشبختانه می توانید با یک طلسم موقتا آن را متوقف کنید و با یک حمله قدرتمند آن را شکست دهید.

اسطوره سیاه: گوکو این بازی در 20 آگوست برای PS5 و PC منتشر خواهد شد، اما به دلیل بهینه سازی، روی Xbox Series X/S به تعویق افتاده است. با این حال، شایعاتی مبنی بر قرارداد انحصاری پلی استیشن وجود دارد، و نمی دانیم که آیا این روی عرضه پلی استیشن تأثیر گذاشته است یا خیر. فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس منتظر به روز رسانی ها باشید. همچنین، با مقالات برجسته ما به روز باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید