bioshock logo

BioShock 4 Dev نویسنده سابق Ghost Of Tsushima را به عنوان رهبر داستان استخدام می کند


Cloud Chamber Games روی خط اصلی بعدی کار می کند بیوشوک این عنوان چندین سال است که وجود دارد و با افزایش تولید، توسعه دهندگان در حال گسترش تیم خود هستند که بر روی دنباله مورد انتظار کار می کنند.

لیز آلبل اخیراً در توییتر تأیید کرده است که به عنوان یک رهبر داستانی به بازی Cloud Chamber Games پیوسته است. بیوشوک 4 (یا هر چیزی که در نهایت نامیده می شود).

Albl در طول سال ها در تیم نویسندگی بسیاری از پروژه های بزرگ بوده است. طبق صفحه لینکدین او، پس از شروع کار به عنوان یک کارآموز نویسندگی، کیش 4 پرچم سیاه قاتل، او نویسنده بسیاری از عناوین دیگر یوبی سافت بود. دور کرای 5 چه زمانی Watch Dogs Legion، سپس به ساکر پانچ نقل مکان کرد و در آنجا به عنوان نویسنده ارشد خدمت کرد روح سوشیما. اخیراً، Albl در Monolith Productions کار می کرد و روی پروژه بعدی خود کار می کرد. زن شگفت انگیز بازی حدودا 2 ساله

جزئیات بیوشوک 4 از زمانی که بازی در اواخر سال 2019 به طور رسمی در حال توسعه معرفی شد، اتفاق چندانی نیفتاده است. همچنین پیشنهاد می شود که بازی با استفاده از موتور 5 در حال توسعه باشد.

فهرست مشاغل همچنین به جزئیات دیگری برای یک تیراندازی اول شخص اشاره می کند، مانند تنظیمات احتمالی جهان باز، محیط های بسیار واکنش پذیر و انتخاب های گفتگو.

نویسنده: Shubhankar Parijat