طبق گزارش THQ Nordic، Biomutant سوییچ حدود 20 برابر بیشتر از آنچه انتظار می رفت در ژاپن فروش دارد.


چه زمانی بیوموتانت این فیلم که در ابتدا در سال 2021 منتشر شد، از نظر تجاری موفقیت‌آمیز بود، اما نظرات انتقادی در بهترین حالت متفاوت بود. پس انتظار نداشته باشید که پورت سوییچ بازی وقتی سه سال بعد عرضه شود، موج های زیادی ایجاد کند. هر با این حال، برخلاف انتظار، بیوموتانت Switchport به خصوص در ژاپن بسیار خوب عمل می کند.

این از ناشر THQ Nordic است که به Automaton Media گفت که نسخه نینتندو سوییچ اخیراً منتشر شده است. بیوموتانت ' حدود 20 برابر بیشتر از حد انتظار در فروش فیزیکی و دیجیتال فروخته است، که با هر معیاری شروع شگفت‌آوری قوی برای انتشار جدید است. بر اساس گزارشی از Automaton، THQ Nordic معتقد است که قابلیت حمل سوئیچ، که آن را برای بازی های RPG اکشن جهان باز مناسب می کند، به فروش قوی آن کمک کرده است.

چه بیوموتانت باید دید که آیا بازی می تواند شتاب خود را در ژاپن حفظ کند یا خیر، اما مطمئناً در سوییچ شروع خوبی داشت. همچنین باید جالب باشد که ببینیم این بازی پس از عرضه سوییچ در سایر نقاط جهان از چه نوع افزایش فروش برخوردار است. امیدواریم THQ Nordic این جزئیات را در هفته های آینده به اشتراک بگذارد.

علاوه بر نینتندو سوییچ، بیوموتانت همچنین برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید