Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition ظاهرا مشکلات عملکردی در PS5 و Xbox Series X دارد


یوبی سافت اخیرا Beyond Good and Evil 20th Anniversary Editionو در حالی که به نظر می رسد انتظار طرفداران برای دنباله ای که مدت ها در انتظارش بود و با تاخیر زیادی همراه بود هنوز به پایان نرسیده است، حداقل این ریمستر راهی محکم برای بازگشت به نسخه اصلی محبوب بود. پیش از عرضه، یوبی‌سافت ادعا کرد که بازی با سرعت 4K و 60 فریم بر ثانیه روی PS5 و Xbox Series X اجرا می‌شود، اما واقعاً بازی چقدر می‌تواند به این اعداد برسد؟

بر اساس تجزیه و تحلیل فنی منتشر شده توسط Digital Foundry، نتایج به شرح زیر است: تاحدی مخلوط Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition PS5 و سری Xbox همچنین از v-sync به سبک دو بافری استفاده می کند که آن را به 30 فریم در ثانیه کاهش می دهد که آن را آزاردهنده تر می کند.

در ادامه این گزارش آمده است که حالت عملکردی که رزولوشن را به 1440p کاهش می دهد، افت نرخ فریم را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، اما آن را به طور کامل حذف نمی کند، بنابراین از نظر فنی یک ارتقای کامل نیست. جالب اینجاست که در Xbox Series S بازی فقط با رزولوشن 1440p و 60 FPS اجرا می‌شود و گاهی اوقات نرخ فریم آن کاهش می‌یابد، اما گزینه 30 FPS وجود ندارد.

Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است. بررسی نسخه ریمستر شده ما را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید