Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition برای پلی استیشن، ایکس باکس، سوییچ و رایانه های شخصی رتبه بندی شده است.


میتونم یه روز ببینمت خوب و بد هیگان 2 باز هم، اینکه آیا ما واقعاً آن را بازی خواهیم کرد یا نه، سؤالی است که هنوز پس از گذشت بیش از شش سال از اعلام رسمی آن، همچنان از آن می پرسیم. این سوال هنوز بی پاسخ مانده است، اما یوبی سافت ممکن است هنوز برنامه هایی برای این IP داشته باشد.

همانطور که Gematsu کشف کرد، نسخه بیستمین سالگرد توسط ESRB رتبه بندی شده است که نشان می دهد Ubisoft ممکن است برای عرضه مجدد عنوان اکشن ماجراجویی خود در سال 2003 آماده شود. طبق رتبه بندی ها، این بازی برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.اصلی ماوراء خوب و بد با نزدیک شدن به بیستمین سالگرد در 11 نوامبر، این احتمال وجود دارد که این نسخه مجدد به طور رسمی در هفته های آینده معرفی و منتشر شود.

در مورد سوال، فراتر از خوبی و بدی 2، بازی مثل همیشه یک علامت سوال باقی مانده است. شش سال پس از اولین معرفی، هنوز با تعدادی از مشکلات پشت صحنه، راه‌اندازی مجدد و تاخیرها دست و پنجه نرم می‌کند و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها عرضه شود.شاید انتشار مجدد عنوان اصلی فروکش کند ماوراء خوب و بد طرفداران حداقل کمی اینطور فکر می کنند، زیرا دنباله ها در حال تولید ثابت نیستند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *