Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition شامل ماموریت های جدید مربوط به Beyond Good and Evil 2 است.


یوبی سافت است Beyond Good and Evil 20th Anniversary Editionطرفداران نسخه اصلی در مورد نسخه بازسازی شده آینده هیجان زده هستند، اما قابل درک است که سوالات زیادی در مورد سرنوشت دنباله مشکل دار و طولانی در حال توسعه باقی می ماند. اما جالب اینجاست که ظاهرا نسخه بازسازی شده آینده با دنباله خود ارتباطات جالبی خواهد داشت.

همانطور که در وب سایت رسمی اعلام شد، Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition یک ماموریت جدید محدود ظاهر شده است، فراتر از خوبی و بدی 2به طور خاص، بازیکنان “در مورد کودکی جید و ارتباط او با او بیشتر یاد خواهند گرفت.” فراتر از خوبی و بدی 2” سفری جدید برای گنج یابی.

دقیقا چه معنی میدهد فراتر از خوبی و بدی 2 این به خودی خود هنوز ناشناخته است. چندین سال از معرفی آن می گذرد، اما به روز رسانی های کمی ارائه نشده است. اگرچه یوبی‌سافت ادعا می‌کند که بازی هنوز در حال توسعه است، اما گزارش‌هایی از مشکلات متعدد توسعه، راه‌اندازی مجدد، تاخیر و موارد دیگر گزارش شده است.

طبق گزارش ها، از سال 2022، این پروژه هنوز “سال های زیادی” تا انتشار فاصله دارد. یک گزارش اخیر ادعا می کند که یوبی سافت در حال آماده سازی یک تریلر جدید برای این بازی برای “حدود یک سال” بوده است، اما این بازی بخشی از مجموعه عناوین نمایش داده شده در رویداد Ubisoft Forward در اوایل این ماه نبود.

در همین حال، Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition این بازی در 25 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید