یوبی‌سافت اطمینان می‌دهد که Beyond Good and Evil 2 هنوز در حال توسعه است


بسیاری از مردم، فراتر از خوبی و بدی 2 هنوز مشخص نیست که آیا واقعاً عرضه خواهد شد یا خیر، اما یوبی سافت اصرار دارد که دنباله بحث برانگیز هفت سال پس از اعلام آن هنوز در حال توسعه است. در واقع، این شرکت مجدداً در این مورد اطمینان داده است.

در مقابل Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition با نزدیک شدن به انتشار، این شرکت اخیرا جزئیات نسخه بازسازی شده را در توییتر منتشر کرده است. در آن تاپیک، یوبی سافت همچنین گفت: فراتر از خوبی و بدی 2 او گفت: «این هنوز در حال توسعه است. نسخه بیستمین سالگرد یک ماموریت محدود جدید ظاهر شده است، فراتر از خوبی و بدی 2 اطلاعات بیشتری در مورد گذشته شخصیت اصلی Jade فاش خواهد شد.

در سال 2022 گزارش هایی از قبیل: فراتر از خوبی و بدی 2 تیم سازنده هنوز در تلاش بود تا مسیر بازی را محکم کند و در آن زمان هنوز در مراحل اولیه توسعه بود و انتظار می‌رفت که انتشار آن چندین سال طول بکشد. یوبی سافت مونپلیه فراتر از خوبی و بدی 2 گزارش شده است که بازی در پشت صحنه با برخی مشکلات توسعه و تولید مواجه است.

فاش‌شده‌های اخیر حاکی از آن است که تریلر جدیدی برای دنباله‌ی مورد انتظار حدود یک سال است که در یوبی‌سافت در دست ساخت است، اما باید دید چقدر طول می‌کشد تا این شرکت دوباره بازی را به نمایش بگذارد.

در همین حال، Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition این بازی در 25 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید