Beyond Good and Evil 2

Ubisoft دوباره اطمینان داد که توسعه Beyond Good and Evil 2 در حال انجام است


یوبی سافت در حال حاضر از بسیاری جهات در یک نقطه دشوار قرار دارد. از نظر مالی، به نظر می رسد که این شرکت دچار خونریزی زیادی شده است زیرا اخیراً سه عنوان اعلام نشده را لغو کرده است (چهار لغو دیگر قبل از اوایل سال 2022). اما در میان این همه لغو، یکی از بازی‌های بزرگ یوبی‌سافت که به نظر می‌رسد سال‌ها با مشکل مواجه بوده، هنوز از بین نرفته است.

آن بازیفراتر از خوب و بد 2،در بیانیه‌ای به PCGamesN، این شرکت تکرار کرد که توسعه عنوانی که اغلب با تأخیر مواجه می‌شود همچنان ادامه دارد و تیم در تلاش است تا به وعده‌های بلند خود عمل کند.

فراتر از خوب و بد 2 یکی از سخنگویان یوبی سافت گفت: توسعه در حال انجام است و تیم سخت تلاش می کند تا به وعده های بلندپروازانه ما عمل کند.

البته این اولین بار نیست که یوبی سافت چنین اظهارنظری می کند.فراتر از خوب و بد 2.با این حال، طبق گزارش ها، این بازی استهنوزدر مراحل اولیه توسعه، چندین سال پس از اعلام اولیه، آن را در زیر کاپوت راه اندازی مجدد کرد.

در همین حال، یکی دیگر از بازی های بزرگ یوبی سافت که چند سال پیش معرفی شد و از آن زمان تاکنون چندین بار به تعویق افتاده است.جمجمه و استخوان ها، و اخیراً دوباره با تاخیر.

این شرکت نیز این موضوع را تایید کردMario + Rabbids Spark of Hopeکمتر از حد انتظار فروخته شد و به شرکتی که از نظر مالی دچار مشکل شده بود، توهین به آسیب وارد شد. روزنامه‌نگار جف گراب پیشنهاد می‌کند که تلاش‌های یوبی‌سافت برای برانگیختن علاقه شرکت‌های دیگر در مورد ادغام‌ها و تملک‌های احتمالی «بیشتر مورد خنده قرار گرفت».

یوبی‌سافت همچنین اخیراً تأیید کرده است که عنوان اصلی معرفی‌نشده دیگری دارد که قرار است در سال‌های 2023-24 منتشر شود.Assassin’s Creed Mirageچه زمانیآواتار: مرزهای پاندورا.نویسنده: Shubhankar Parijat