پیت هاینس از بتسدا بازنشسته می شود


پیت هاینز، معاون ارشد و رئیس انتشارات Bethesda Softworks، در حال بازنشستگی است. هاینز در بیانیه اخیر خود گفت که او در حال شروع یک فصل جدید هیجان انگیز در زندگی من است، علایق و علایقم را کشف می کند، تا آنجا که می توانم زمان صرف می کنم و زمان بیشتری را برای لذت بردن از زندگی اختصاص می دهم. او گفت که این تصمیم “به آسانی یا سریع” گرفته نشده و پس از یک “حرفه فوق العاده” گرفته شده است. میدان ستاره، او احساس کرد “به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است.”

البته، این به هیچ وجه یک «وداع» نیست؛ او تصریح کرد: «عشق من به بتسدا و مردمش هرگز تزلزل نخواهد کرد و من هرگز از بودن بخشی از این جامعه شگفت انگیزی که رشد کرده‌ایم دست بر نمی‌دارم.» من هستم. از صدها و هزاران طرفداری که طی 24 سال گذشته لذت دیدار و گفتگو با آنها را داشته ام، سپاسگزارم. انرژی، خلاقیت و حمایت شما بخش بزرگی از سفر من بوده است. ما مشتاقانه منتظریم تا قسمت بعدی ماجراجویی را با شما تجربه کنیم.

“کار با افراد، تیم و استودیو شگفت انگیز در Bethesda بهترین تجربه زندگی من بوده است. من به کارهایی که با هم انجام داده ایم و کارهای بزرگی که آنها در آینده خلق خواهند کرد بسیار افتخار می کنم.” من واقعاً به دنبال آن هستم. به جلو برای دیدن چیزها.”

Bethesda Softworks بیانیه‌ای در توییتر منتشر کرد و گفت که حضور عمومی هاینز “تنها بخش کوچکی از نقش او در Bethesda است، اما شیوه‌ای که او ما را نمایندگی می‌کند… ارزش‌های اصالت، یکپارچگی و اشتیاق که در اینجا پرورش داده می‌شوند، حامل هستند. بر.” مشارکت‌های او در ساخت Bethesda و خانواده استودیوی آن به سازمانی در سطح جهانی که امروز است، ضروری بوده است. دیدگاه او به ما کمک کرد تا به جلو حرکت کنیم و تلاش سخت او ما را الهام بخش کرد. ما از او به خاطر 24 سال رهبری اش تشکر می کنیم و برای او در فصل بعدی آرزوی موفقیت می کنیم. ”

هاینز در سال 1999 به عنوان معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات جهانی به شرکت ملحق شد و سال گذشته رئیس بخش انتشارات شد. او بارها ظاهر شده است تا در مورد نسخه های آینده صحبت کند و اخیراً درباره Arkane Studios نظر داده است. سقوط قرمز پس از یک راه اندازی فاجعه بار، به این نکته اشاره کردم که قرار است بازی خوبی باشد.

خروج هاینز پس از آن صورت می گیرد که Activision Blizzard توسط مایکروسافت به طور رسمی به ایکس باکس منتقل شد. دومی در سال گذشته خریدی به ارزش 68.7 میلیارد دلار را اعلام کرد که بیشتر وقت خود را صرف تأییدیه‌های نظارتی کرد و با تأیید سازمان رقابت و بازار بریتانیا به پایان رسید. باید دید این شرکت به کجا خواهد رسید، بنابراین در ماه های آینده با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید