Bethesda می خواهد برای Redfall – Rumor یک “قوس رستگاری” ارائه دهد


یک سال پس از راه اندازی مایکروسافت Forza Motorsport، Hi-Fi Rush و میدان ستاره، جالبه سقوط قرمز نیز وجود دارد. در ماه مه 2023 منتشر شد و با پاسخ بسیار منفی مواجه شد، حتی با به‌روزرسانی عنوان اخیر که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید حالت عملکرد 60 FPS را اضافه کرد، پایه پخش‌کننده تقریباً وجود نداشت.

با وجود این، Bethesda مشتاق است که به این بازی ادامه دهد، و حتی پیت هاینز، معاون ارشد سابق، حتی می‌گوید که این بازی در آینده بازی خوبی خواهد بود. طبق گفته Jez Corden از Windows Central در پادکست اخیر، به نظر می رسد ناشر قصد دارد نوعی “قوس رستگاری” را ارائه دهد.

من با چند نفر در Bethesda صحبت کردم، و…خب، می‌گویم با آنها صحبت کردم، اما من مکالمات Bethesda را در یک رویداد غیر E3 در لس‌آنجلس امسال شنود کردم و آنها گفتند که می‌خواهند به بازی ادامه دهند. بله، آنها سال ها در مورد ادامه این بازی صحبت می کنند. آنها می خواهند چیزی شبیه به “قوس رستگاری” به آن اضافه کنند.”

توجه داشته باشید که این قبل از به‌روزرسانی عنوان اخیر بود، بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا برنامه‌ها بر اساس آن تغییر کرده‌اند یا خیر. کوردن همچنین نمی داند که این وضعیت چگونه خواهد شد، زیرا او در حال حاضر بازیکنان زیادی ندارد. مثل همیشه زمان مشخص خواهد کرد.

سقوط قرمز در Xbox Series X/S و PC موجود است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید