Bethesda VP 150-160 ساعت Starfield بازی کرد اما برای تمام کردن همه چیز خوب نبود


بتسدا میدان ستاره هنوز چند هفته تا انتشار فاصله داریم و دسترسی اولیه برای دارندگان نسخه Premium در اول سپتامبر در دسترس خواهد بود. با این حال، پس از تریلر لایو اکشن Opening Night Live گیمزکام، چندین شرکت‌کننده به بازی دست پیدا کردند و تا کنون ثابت کرده‌اند که این بازی چقدر بزرگ است.

Bethesda Softworks، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات جهانی، پیت هاینز، تجربه خود را در جریان پخش زنده Gamescom Xbox توضیح داد. او حدود 150 تا 160 ساعت برای بازی وقت می گذارد و “راستش وقت کافی برای گفتن “به اندازه کافی بازی کردم” را ندارم. میدان ستاره برای درک اینکه این بازی در مورد چیست. ”

هاینز گفت که علیرغم اینکه زمان زیادی را در بازی صرف می کند، از دیدن و انجام هر کاری که بازی در اختیار دارد، کوتاهی می کند. “خیلی چیزها وجود دارد که ما عمدا انجام ندادیم… ما سعی می کنیم به مردم بگوییم این بازی چقدر بزرگ است و یکی از معدود کلماتی که افرادی که بازی می کنند به ما می گویند “آره، شوخی نمی کنم.” ” نمی توانم باور کنم چقدر بزرگ است. ”

“این محتوا است، این اکتشاف است. مهم نیست که چگونه می خواهید آن را بازی کنید، کارهای زیادی برای انجام دادن در این بازی وجود دارد.”

البته، از زمان عرضه رسمی، Bethesda دامنه بازی را تبلیغ کرده است، با بیش از 1000 سیاره برای کاوش، که هرکدام دارای چندین بیوم هستند. شما می توانید کشتی فضایی و شخصیت خود را به روش های مختلفی شخصی سازی کنید. دومی از شخصیت و پس زمینه برای افزودن طعم بیشتر بهره می برد. این شامل ایجاد شهرک‌سازی، سلاح‌ها و صنایع دستی، متحدان، اکتشافات سیاره‌ای، ماموریت‌های جانبی یا داستان اصلی نمی‌شود.

میدان ستاره در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC و همچنین برای Game Pass در روز اول عرضه می شود. منتظر جزئیات بیشتر منتهی به انتشار باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *