به نظر می رسد Bethesda دو پروژه Fallout اعلام نشده در دست ساخت دارد


6 سال از آن زمان می گذرد سقوط 76 نزدیک به 10 سال از اولین ظهور آن می گذرد. سقوط 4. حتی اگر به لطف موفقیت عظیم آمازون پرایم، اشتیاق برای این سریال به اندازه الان نبود. افتادن تقاضا برای بازی‌های جدید احتمالاً حتی پس از پایان این سری همچنان قوی خواهد بود، اما با توجه به عواقب بعد از نمایش، این احساس دو چندان می‌کند. و در حالی که واضح است که مدتی طول می کشد (حداقل) تا یک بازی جدید که مدت ها در انتظار آن هستیم منتشر شود، به نظر می رسد که Bethesda ممکن است در واقع دو بازی معرفی نشده را منتشر کند. افتادن پروژه ای که به نوعی در حال انجام است.

در مصاحبه اخیر با Kinda Funny Games، Bethesda گفت که در صدر نقشه راه کلی بلندمدتی است که در حال حاضر در ذهن دارند. افتادن تاد هاوارد از استودیوی بازیسازی Bethesda که روی این سریال کار می کرد، به فصل دوم سریال فوق و عناوین موبایل اشاره کرد. افتادن پناهو به روز رسانی مداوم سقوط 76. جالب اینجاست که به نظر می رسد هاوارد علاوه بر اینها به دو پروژه نامشخص و اعلام نشده نیز اشاره کرده است.

“ما، [Fallout] حق رای دادن، و ما می گوییم که هنوز احساس خوبی داریم – در حال حاضر نمی توانیم آن را فاش کنیم – اما این باند ما است افتادن به عنوان یک فرنچایز،” او گفت (از طریق IGN). “چه زمانی فصل 2 اتفاق می افتد؟ ما در موبایل چه می کنیم؟ چه کار می کنیم؟ [Fallout 76]من با این چیکار میکنم؟ ما با این چه کار کنیم و اینها چه زمانی زمین خواهند خورد؟ و یک بار دیگر، اگر می توانستم انگشتانم را بکوبم و همه چیز را آماده کنم، این کار را می کردم. اما نکته اینجاست که چگونه اینها را در سطح کیفی بالا ارائه کنیم، این همیشه مهمترین چیز است؟ ”

البته می دانم که قبلاً کارهای اولیه انجام شده است. سقوط 5، این بازی بعدی خواهد بود که توسط استودیوی بازی سازی Bethesda ساخته شده است. طومارهای بزرگ ۶ دور از راه است (مهم نیست چند سال آینده باشد). با این حال، روزنامه‌نگار Jez Corden اخیرا ادعا کرد که این موضوع می‌تواند تغییر کند زیرا مایکروسافت به دنبال راه‌هایی برای سرعت بخشیدن به این فرآیند است.

جالب اینجاست که یک سند داخلی مایکروسافت که در سال گذشته به بیرون درز کرد، بیان می کند سقوط 3 نیز در دست ساخت بود. با این حال، از آنجایی که این سند مربوط به سال 2020 است، هیچ اطلاعات دقیقی در مورد اینکه آیا ریمستر ادعا شده هنوز در حال توسعه است وجود ندارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید