Bethesda بی سر و صدا Nemesys Games را در سال گذشته و اکنون ZeniMax Online Studios مجارستان را خریداری کرد.


اکتساب‌ها معمولاً سرفصل خبرها می‌شوند، اما برخی از آنها کمتر گفته شده یا کاملاً ناشناخته هستند. Bethesda Softworks Nemesys Games را خریداری کرده است، توسعه دهندگان بازی هایی مانند: زمین برج و جهانگرد، این استودیو اکنون بخشی از ZeniMax Online Studios مجارستان است.

با این حال، به نظر می رسد خرید واقعی در سال گذشته انجام شده است. همانطور که در صفحات اصلی Timur222 و Nemesys ذکر شد، آنها اکتبر گذشته به “شریک های توسعه مشترک” جدید ZeniMax Online Studios تبدیل شدند. ما روی بسیاری از جنبه های عنوان پرچمدار آنها کار کرده ایم. Elder Scrolls Online، و همچنین پروژه های اعلام نشده. ”

این استودیو اخیراً به استودیو آنلاین ZeniMax مجارستان نقل مکان کرد (صفحه Opten در سال 2022 ثبت شد) و جرمی لکوس از Riot Games آن را در لینکدین جشن گرفت. یک “پروژه اعلام نشده” جالب به نظر می رسد، اما ممکن است استودیو نیز از محتوا حمایت کند. کتیبه های بزرگ آنلاین.

توسعه بعدی برای MMORPG در سال 2014 خواهد بود نکروم، یک طبقه جدید Arcanist، یک منطقه جدید در شبه جزیره تلوانی، دو همراه جدید، و بیشتر. در تاریخ 5 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید